jméno:
heslo:

Historie firmy

časová osa

1947 na hradě Solms založena výzkumná laboratoř

BAG Health Care GmbH je renomovaná rodinná společnost založená roku 1947 Gothardem Sachsenbergem. Začínala jako výzkumná na hradě Solms v Hessenském městě Lich. V roce 1965 rozšiřuje Klaus Sachsenberk, později spolu s Margarethou Sachsenberk, rozšiřuje působnost laboratoře a začíná produkovat diagnostika a farmaceutické přípravky..

 

od 1968, moderní biotechnologie
Spolu se zrychleným rozvojem vědecké činnosti především imunnofluorescence a biotechnologií začíná společnost dodávat připravená média a později i vlastní séra pro typizace krevních skupin a HLA typizace. V roce 1996 začíná BAG s produkcí vlastních diagnostik založených na PCR.

rozvoj

Nové výrobní a výzkumné prostory jsou zakládány jak v Lichu tak v Fernwaldu. Firma navazuje úzkou spolupráci s Americkou firmou Steritec Group (Denver/Colorado) a společně se věnují rozvíjejícímu se trhu s indikátory sterilizace. Jméno společnosti se mění z „Biologische Arbeitsgemeinschaft“ na „BAG-BiologischeAnalysensystemGmbH“ v roce 1993.

 

2006 nárůst kapacity výroby na objednávku

V letech 2004 – 2006 byly rozšířeny stávající čisté prostory pro sterilní plnění a lyofylizování až na současných 1000 m2 špičkových moderních produkčních a laboratorních prostor. To umožňuje společnosti uspokojovat trvající nárůst zájmu zákazníků o zakázkovou přípravu farmaceutických produktů .

 

2007 nový start jako globální hráč

V současnosti jsou aktivity společnosti celosvětové. Spolu s nástupem nové generace vedení reprezentované Dr. Nicolasem Sachsenbergem přijímá společnost 1. 7. 2007 nové jméno BAG Health Care jako obraz současného i budoucího rozvoje jak ve smyslu geografickém tak i produktovém.

Partnerské odkazy: Bome.cz - pomůcky pro stomatologii,amalgam,výroba rtuti,chemikálie pro průmysl,pomůcky pro kadeřnictví a kosmetické salony

Vytvořeno © 2007/14 ALS Euro s.r.o. tvorba www pro zdravotnictví Spolupráce: Webdesign