jméno:
heslo:

sterilizace a mytí JK TRADING

Vážení,

právě jste otevřeli náš nový katalog výrobků pro kontrolu sterilizace, mytí a dezinfekce. V letošním roce jsme nezařadili žádné novinky, ale naopak bychom rádi upozornili na některé „staré a osvědčené“ výrobky, které byly z různých důvodů opomíjeny.

Stále je v platnosti Vyhláška č. 306/2012 Sb., která vyžaduje kontrolu pomocí Bowie-Dick testu u velkých parních sterilizátorů před prvním sterilizačním cyklem. Stále platí i norma ČSN EN ISO 11140-4, která specifikuje požadavky na funkčnost indikátorů třídy 2, ale nijak nedefinuje jejich formu. Normativně tedy není nikde uveden požadavek dutých zkušebních těles pro Bowie-Dickovu zkoušku velkých parních sterilizátorů a jejich vzhled. Dutinové testy monitorují sice průnik páry dutinami, ale nemohou nahradit Bowie-Dickovu zkoušku s porézním materiálem, mohou ji pouze doplnit.

Proto při použitím klasických Bowie-Dick testů rozhodně nebudete ve sporu s legislativou a např. použitím AutoCheck Kitu budete šetřit Vašemu zaměstnavateli i náklady, protože tento výrobek vyniká nejen kvalitou, ale i cenou.

Rádi bychom upozornili i na fakt, že je často upozaděna nutnost kontroly mytí a dezinfekce. Proto stále nabízíme i řadu testů TOSI, HemoCheck a Pyromol, které nejen zkontrolují kvalitu mytí, ale upozorní i na mikroskopická množství reziduí krve či proteinů.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem našim věrným zákazníkům a ujistit je, že se i nadále budeme snažit dodávat kvalitní výrobky a být dobrými obchodními partnery. Doufáme, že i Ti, kteří se s naším katalogem setkávají poprvé, si v něm brzy najdou svůj oblíbený výrobek.

 

Za kolektiv firmy BAG Health Care GmbH

 

Mgr. Soňa Pěničková

 

 

Poskytovatel zdravotních služeb zabezpečuje a je zodpovědný za kontrolu sterilizace!

Partnerské odkazy: Bome.cz - pomůcky pro stomatologii,amalgam,výroba rtuti,chemikálie pro průmysl,pomůcky pro kadeřnictví a kosmetické salony

Vytvořeno © 2007/14 ALS Euro s.r.o. tvorba www pro zdravotnictví Spolupráce: Webdesign